Kurumsal

Hakkımızda

Targe Otomasyon

2015 yılında tarım ar-ge üniversite araştırma projesi ile temelleri atılan firmamız, bugün Targe Otomasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş. adıyla, “Yerli ve Milli Otomasyon Sistemleri” sloganıyla ve TARGE markasıyla otomasyon cihazları üretmektedir.

Orallar Grup Şirketleri bünyesinde yer alan firmamız bir teknokent şirketi olup, üretim sürecindeki bilimsel araştırmaları, Burdur MAKÜ-BAKA teknoloji geliştirme merkezinde sürdürmektedir. İşletmemizin üretim ve operasyon süreçleri ise; Türkiye’nin sera merkezi Antalya’da yer alan üretim merkezimizde yürütülmektedir.

TARGE Akıllı Sera modeli üzerinde; yapay zekâ entegrasyonu, görüntü işleme ve yerli sensör teknolojileri alanında AR-GE çalışmalarımız sürekli geliştirilip güncellenerek devam ettirilmektedir.

Firmamızın içinde bulunduğu Orallar Grup Şirketleri’nde 1971 yılında başlayan ticari faaliyetler, bugün 7 farklı iş kolunda, 4 farklı sektörde, 50 yıllık deneyimle ülke ve dünya ekonomisine katkı sağlamaktadır. ‘’Birlikte Büyüyoruz!’’ sloganıyla hizmet anlayışını sürdüren Orallar Grup; yaklaşık 250 çalışanıyla; hazır beton, agrega, inşaat, restorasyon, mobilya, otomasyon sistemleri ve tarım alanında faaliyetlerde bulunmaktadır.

Grubun teknolojik ve tarımsal gelişim stratejileri ,AB “Yeşil Mutabakat” (European Green Deal) planlamaları doğrultusunda,dünyanın geleceğine değer katmak hedefiyle, TARGE Otomasyon A.Ş. ile İNSİTÜ Yeşil Teknolojiler A.Ş. tarafından geliştirilip sürdürülmektedir.

Misyonumuz

AR-GE ile geliştirdiğimiz kaliteli, yenilikçi ve öncü tarımsal teknolojileri, ülkemizin ve dünyanın hizmetine sunmak.

Vizyonumuz

Tarımda, teknolojik üretim çözümlerine öncülük eden, yerli ve milli bir dünya markası olmak.